Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naczelnik z puławskiej komendy prowadził po pijanemu. Policjant pożegna się z mundurem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
a co tu się spodziewać jak sam pierwszy łamie przepisy wydając niezgodne z prawem rozkazy policjantom. ktoś powinien się tym zainteresować. a tu jak zwykle sprawa została zamieciona pod dywan, a policjantów dalej się gnębi bo się pierwszemu postawili. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/policjanci-byli-na-zwolnieniu-lekarskim-w-tym-czasie-zdali-egzamin-na-prawo-jazdy,n,1000172680.html pan redaktor jak by był obiektywny to powinien prawdę napisać a nie oczerniać tych policjantów jak sam komendant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami sobie naronili problemów chłopaki ze wsi zaczeli z pułkownikiem żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście - masz rację słoma im z butów wystaje. W gębie orły a w pracy na 3=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy ze wsi przeważnie biorą zwolnienia na zbiór buraków, truskawek itp. W policji od razu widać kto ma korzenie chłopskie jak w miesiacu letnim jest na zwolnieniu. Teraz to się ukruciło bo płacą za zwolnienie tylko 80 % kiedyś 100%. Ale mnie jako policjanta wku.....a to jak chłopki chorują w czerwcu lub w lipcu. Moim zdaniem nie powinni przyjmować rolników do policji bo psują statystyki i wku....ją innych policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że same lizusy i przydupasy się odzywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O2 ma w opiece pijących bo sam za kołnierz nie wylewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBI JAK KOŃ OWIES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 13:45. MARCIN DAJ SPOKÓJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej o1 lubi ten owies. Zastępca jest równy i sprawiedliwy gość. Pełen szacun dla zastępcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPROSTOWANIE: o1 ma w opiece pijących znaczy pilnuje ich oby o nim pamiętali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dareczku ja już mam dość tych polowań moja wątroba tego nie wytrzymuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z patrolówki płaczą bo mają za dużo nocek. A buntuje ich Robert. Jaja ogolić i do przedszkola. Albo weściezwolnienie na zbiór buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech ty durniu piszesz o nas ze jesteśmy burakami z tego co wiem w dawnej Polsce przedrozbiorowej stan szlachecki wynosił 10 procent skoro się stawiasz że masz pochodzenie szlacheckie to należysz chyba do tej szlachty której słoma z butów wystawała czyli zaściankowej hehhehe typowy pleps
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu jak chcesz pogadać to się podpisz swoimi danymi! Będziemy rozmawiali w sądzie tylko nie puławskim. Czekam aby zobaczyć twoją twarz Robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozisz mi. Uderzysz w stół a nożyce się odezwią. Barszczyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty z sobą reprezentujesz. Podjudza ludzi a sam chowa głowę w piasek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRA KRA KRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm obserwując to co tu wszyscy myślą każdy pisze to co myśli a w każdej balladzie jest trochę prawdy więc niech każdy nic nie bierze do siebie nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa z 14:09 krakałeś i wykrakałeś aż rozdziobały cię kruki i wrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Kazia że tak skończył. Jedyny policjant ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...